משרד פרסום ודיגיטל | Benyehuda

#לקוחות מספרים

פארק הנגב גבי
רן נגר | מנכ"ל ובעלים, פארק הרכב גבי
לפני 5 שנים הקמתי את עמוד הפייסבוק שלנו, עבדתי עם לא מעט משרדי פרסום טובים באזור הדרום, אך משרד פרסום בן יהודה, עידן והצוות הם משהו אחר בנוף העסקי. המשרד ברמה אחת מעל כולם, ביחס, בשירות, במקצועיות ונותן מענה איכותי ומהיר לכל בעיה ושאלה. בן יהודה יוצרים ללקוח חיים קלים ושקטים. אני בתור נותן שירות, יודע להעירך ולהבין כאשר אני רואה שירות איכותי ואמין. ממליץ מאוד!
ממוס - הטוניסאית של גילה ממו
יוגב ​ואלדר ממו | בעלי מסעדת ממוס
משרד הפרסום בן יהודה הוא בעל יחס אישי, משפחתי ומדהים. הם שותפים לכל דבר ועניין מהשנייה הראשונה ומבינים שהמטרה היא משותפת בעלי ראש פתוח, יצירתיים ודבקים ברצון של הצלחת העסק.​
mall7
נופית כהן | מנהלת שיווק מתחמי מול 7
משרד פרסום שהוא מעל הכל מקום של אנשים. חם, שירותי ואנושי וכמובן בעל מוחות מבריקים, כשרונים ויצירתיים. מודה על שנפל בחלקי לשתף פעולה יחד אתכם למען יצירה ועשייה של מרכזי הקניות שלנו.
צללה פתרונות אלומיניום
שלומי​ זיתון​ | בעלי צללה
כאשר החלטתי לפתוח עסק, פניתי למשרד הפרסום בן יהודה על מנת לקבל חשיפה ופרסום לעסק שלי. בנו לי תוכנית ויצאנו לדרך. לאורך כל הדרך עידן בן יהודה, בעלי המשרד עם היד על הדופק, דואג שלא אוציא סכומי כסף מיותרים. לא האמנתי שהעסק שלי יגדל בצורה גדולה ומהירה כ"כ, זאת בזכות כמות הלידים העצומה שאני מקבל, יחד עם השירות, האכפתיות של הצוות במשרד, תודה!
מיי פרפיום
רון​ מזרחי​ | בעלי רשת מיי פרפיום
הגענו עם עמוד קטן וחדש, כעת הצמיחה היא של 2000 חברים חדשים בכל חודש! אנו מקבלים עשרות פניות מדיי יום, קצב ומחזור המכירות גדל לאין שיעור.
מועדון צרכנות נגב
חיים טרבלסי | מנכ"ל מועדון צרכנות נגב
החלטנו לעבוד עם משרד פרסום בן יהודה וקיבלנו מענה של 360 לצרכים שלנו. החל מפתרונות טכנולוגיים, קריאייטיב, ועד פתרונות פרסומיים שונים ומגוונים. ללא ספק ניתן לזקוף את הצמיחה שלנו ושיפור חווית המשתמש שלנו לבן יהודה.
albiMesaprim
רועי דאי | שף ובעלים מסעדת אלבי
בהתחלה חששנו להיות עוד לקוח במשרד גדול עם לקוחות ארציים ורשתות עם תקציבי פרסום גדולים. ההרגשה השתנתה לאחר מספר לא מבוטל של שיחות ופגישות עם עידן,שהיה סבלני וקשוב ללבטים. מהחשש להיות עוד לקוח,היום התחושה היא שאנחנו ה-לקוח. מקבלים יחס אישי, המון תשומת לב ואמונה אמיתית במותג. כל זה לצד חדשנות מתמדת, תשומת לב לפרטים הקטנים וגרפיקה מדהימה. כל צוות בני יהודה מקצוענים אמיתיים וחדורי מטרה, שהצליחו לשדר את המותג שלנו כלפי חוץ, בלב גדול בדיוק כפי שאנחנו...
לתיאום פגישת ייעוץ חינם חייגו או השאירו פרטים

אישור קבלת דיוור

לתיאום פגישת ייעוץ חינם חייגו או השאירו פרטים

אישור קבלת דיוור